top of page

REFERENCE

Manželé Chvílovi, Drslavice

Pan Jankůj nám zařizoval refinancování našeho původního úvěru na dům. Nabídl nám různé možnosti, respektoval naše požadavky. Pak zařídil vše, co bylo potřeba - my jsme v podstatě jen podepsali ... Refinanc vyšel moc krásně a dokonce byly i nějaké penízky navíc na malé dodělávky a vybavení domu.
S prací pana Jankůje jsme moc spokojeni, důvěřujeme mu a doporučujeme ho i ostatním.

Manželé Rachůnkovi, Prakšice

Finanční poradenství od Ing. Josefa Jankůje můžeme vřele doporučit. Byli jsme spokojeni s jeho návrhy, poradenstvím i kompletním zrealizovaním hypotéky. Je to zkušený, spolehlivý a flexibilní profesionál. Velmi jsme uvítali jeho lidský přístup a i to, že naše schůzky mohli být realizovatelné na námi určeném místě a čase. Výhodou je, že umí efektivně zhodnotit, poradit a uzavřít i ostatní finanční produkty, které jsou nabízeny na finančním a pojistném trhu.

Manželé Maruškovi, Bučovice

Pan Jankůj své profesi opravdu rozumí a myslím, že my - náš případ řešení bydlení - je toho živým důkazem. Finančních poradců je mnoho, to víme všichni a možná z nich máme i strach. Je jich mnoho, ne všichni své práci OPRAVDU ROZUMÍ a jde přece o naše peníze. O náš život. O naši budoucnost. Náš případ koupě stavby občanského vybavení, tedy bývalého obchodu, s tím, že chceme zrekonstruovat na rodinný dům opravdu jednoduchý nebyl. Nebyla to klasická "rekonstrukce nemovitosti", nebo snad ještě klasičtější "koupě nemovitosti" . Jak jsem řekla, jednoduché to nebylo, ale díky zkušenostem a znalostem pana Jankůje jsme otázku financí vyřešili, a to úspěšně. Tímto bychom mu rádi poděkovali za odvahu do toho jít :-), pomoc, vstřícnost a trpělivost :-) 

bottom of page